Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Siparişleriniz, 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin mağzamıza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size vermiş olduğunuz bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Kargo bedeli siparişiniz sırasında ödemenize eklenir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte gönderimi sağlanır. Bu yüzden süt ürünleri siparişinizde mutlaka buz aküsü talep etmeniz gerekmektedir. Buz aküleri için ekstra ücret talep edilmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

Mirzabey Gurme zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, artırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. Vergi hariç (Tax free) satış yapılmaz. Satışı yapılan tüm ürünlerde K.D.V uygulanır

Şirketimiz “mirzabeygurme.com” web sitesinde kullanıcılarına verdiği hizmetlerin verilmesi esnasında veya herhangi bir zamanda oluşabilecek arıza ve ya diğer teknik sebeplerden; bu hizmetlerin verilmesine ara veya son verilmesi yahut hizmetin kesintiye uğramasından; donanım, yazılım ve internet sunucusundan ya da stok sıkıntısından kaynaklanan aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

Hizmet Şartları Sözleşmesi ve Kullanıcı Hakları metninden doğan her türlü ikili anlaşmazlıklarda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile sipariş veren/alıcının veya satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda müşterimiz sitemizde yer alan tüm sözleşmeler ve kullanım hakları koşullarını kabul etmiş sayılır.